Про нас - Дім Інвест - Центр продажу нерухомості

Про нас

DOM INVEST - ЦЕНТР ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ

Ви хочете купити квартиру в Ірпені, Бучі або Ворзелі за найвигіднішою ціною? Придбати нерухомість в найближчому передмісті Києва, біля мальовничого парку або соснового лісу?

А можливо вибрати будинок, з ділянкою землі, недорого і недалеко від школи або дитячого саду?

Ділянка під забудову в центрі міста?

Або таун-хаус – з ремонтом, в оточенні розвиненої інфраструктури, недалеко від супермаркетів, спорт-клубів, ринку, поліклініки і міських парків?

Фахівці провідного Центру продажів нерухомості в Ірпені – “Dom Invest” допоможуть Вам здійснити купівлю без зайвих переплат і переживань, і вибрати найоптимальніший варіант: найбільш відповідний саме Вам!

Нашому професіоналізму вже довірилися сотні людей, що стали зараз щасливими жителями Ірпіньського регіону, і ми докладемо усі зусилля, щоб і Ви були задоволені нашою співпрацею !

5 причин, чому нам довіряють і рекомендують саме нас:

  • ” Dom Invest ” – це не просто агентство нерухомості, яке зв’язує Покупця і Продавця . Ми – Центр продажу! Ми працюємо напряму з усіма серйозними забудовниками Ірпіньського регіону, яким можна довіряти. Таким чином Ви не переплачуєте посередникам і економите Ваші гроші!

  • ” Dom Invest ” має найповнішу і актуальну базу нерухомості по будь-яких напрямах пошуку. З нами Ви зможете купити вигідно квартиру, будинок, таун-хаус, дуплекс або земельну ділянку, тому що ми знаємо де в Ірпіньському регіоні знайти для Вас найоптимальніший варіант!

  • Фахівці Центру продажу ” Dom Invest ” приділяють особливу увагу безперервному підвищенню свого професійного рівня. Ми не просто маємо необхідні знання у сфері законодавства, відмінно розбираємося в тонкощах планувань, але і можемо порекомендувати найбільш оптимальні рішення по ремонту. Тому в одному офісі Ви отримаєте повну і вичерпну консультацію з різних галузей від одного фахівця. Це істотно економить час і засоби наших Клієнтів!

  • Наші експерти регулярно беруть участь в тематичних семінарах і круглих столах, спрямованих на вивчення нововведень в законодавчу базу, а також виявлення і попередження шахрайських схем у сфері нерухомості. Співпраця з нами дасть Вам упевненість в здійснюваних діях і допоможе запобігти можливим непорозумінням і складнощам, що нерідко відбуваються під час угод.

  • Завдяки багаторічному досвіду роботи на місцевому ринку, ми маємо налагоджені і міцні зв’язки із забудовниками регіону. Вибираючи нерухомість з нашою допомогою, Клієнти часто купують нерухомість дешевше, ніж у відділах продажів у зв’язку з ексклюзивними перепродажами.

Це далеко не усі переваги для наших Клієнтів, що вибрали “Dom Invest”. Найголовніший наш Козир – відношення до людей. Для нас немає “прохідних” і “малозначних” угод. До Вас віднесуться з максимальною повагою і увагою незалежно від того, Ви вирішили купити будинок в Ірпені недорого або квартиру від забудовника з документами, ділянку землі під забудову або дуплекс з ремонтом.

На сьогодні Ірпіньський регіон утримує стійке лідерство по продажах нерухомості серед сателітів Києва. Темпи розвитку вражають: Ірпінь і Буча розвиваються і продовжують розквітати на очах: шикарні парки європейського зразка, нові дороги, прозорість в ухваленні рішень органами місцевого самоврядування – усе це притягує і продовжує вражати людей. Поступово з мальовничого передмістя, куди можна було приїхати по-спати, щоб з ранку їхати працювати в столицю, Ірпінь перетворюється на, без перебільшення, європейське містечко, де, як гриби після дощу, відкриваються заклади і фірми, виникають нові робочі місця, відкривають свої двері для малечі дитячі розважальні і повчальні кружки і студії.

Ми завжди з радістю чекаємо на Ваш дзвінок по телефонах:

+38 (093) 100-39-39

+38 (098) 100-39-39

Завітайте на перегляди, і Ви зможете переконатися у всьому самі.

А наші фахівці з радістю підберуть найбільш відповідний варіант нерухомості, саме для Вас!

РОКІВ НА РИНКУ
ЩАСЛИВИХ КЛІЕНТІВ
ОБ'ЄКТІВ У БАЗІ

Зателефонуйте до мене

(093)1003939 (098)1003939
Dom.invest.irpen@gmail.com
м.Ірпинь, вул. Університетська, 2В, офіс 1
Записатись на перегляд
×