ЖК Hygge Home • Дом Инвест
Ціну уточнюйте за тел.: (093)100-39-39
Ірпінь

ЖК Hygge Home

ЖК Hygge Home, який зараз будується у відносній близькості від нового висотного мікрорайону Фреш-Сіті по вулиці Олега Кошового, 17, вигідно відрізняється від своїх конкурентів концепцією.

Сам термін Hygge узятий з дацького уявлення про гідне життя: це зручні, функціональні будинки, без зайвого пафосу і химерності, але разом з тим з підвищеним рівнем комфорту.

Комплекс планується зробити закритим, тобто доступ на територію буде тільки у його мешканців.  Навколо ЖК розташується гостьова паркінг, а по периметру паркан, для додаткової безпеки та охорони будуть встановлені камери спостереження. Внутрішній двір також не залишать без уваги: він буде радувати мешканців невеликим парком з обладнаними спортивним та дитячям майданчиками, а також зоною барбекю і навіть фонтанами.

Крім того, в Hygge Home запланований свій приватний дитячий садок, продуктовий магазин, кав’ярня і навіть фітнес-клуб.

У ЖК пропонуються інвесторам різні формати житла: 1-кімнатні апартаменти площею від 66 кв.м, 2-кімнатні площею від 70 кв.м, 3-кімнатні – від 117 кв.м, 2-рівневі таунхауси (з гаражем або паркомісцем) площею  від 165 кв.м і 3-рівневі таунхауси площею від 225 кв.м.  Самі планування дуже функціональні – прямокутні приміщення, просторі кухні-їдальні, світлі кімнати, а в багатьох апартаментах запроектовані ще й комора або гардеробна кімната.

Будівництво ведеться з цегли, фасад буде утеплений мінватою і оздоблений декоративною штукатуркою, клінкерною цеглою або деревом.  Будинки підключать до центральної каналізації і водопроводу, підведуть електрику та газ.  Опалення – індивідуальне, за рахунок двоконтурних газових котлів.

Закінчити будівництво апартаментів обіцяють вже в 3 кварталі 2020 року.

Планування

Фото будинку

 

Ціну уточнюйте за тел.:(093)100-39-39


(093)1003939 (098)1003939
Dom.invest.irpen@gmail.com
м.Ірпинь, вул. Університетська, 2В, офіс 1
Записатись на перегляд
×